AŞAĞIDAN BİR DERS SEÇİNİZ.
AÇIKLAMALAR

Testler daha önceki Açık Öğretim Liseleri sınavlarında çıkmış sorulardan oluşmaktadır. Güncellenen sitemiz mobil uyumlu olup istediğniz yerden ve cihazdan(Tablet, Telefon) ulaşabilirsiniz. Yeni müfredatla veya ders notları ile uyumlu olmayan tesler belirtilmiştir. Sınavlara hazırlanırken web sitemizde içerikleri bulunan ders notlarını esas almanız gerekmektedir.

Online testler bünyesindeki derslerin listesi "DERS SEÇ" bölümünde listelenmektedir. Öncelikle hangi dersten test çözmek istiyorsanız o dersi seçip "DEVAM" butonuna tıklayınız. Seçilen dersin bünyesinde kaç tane test varsa "TEST SEÇ" bülümünde listelenecektir. "TEST SEÇ" bölümündeki testlerden bir tanesini seçip "DEVAM" butonuna tıkladıktan sonra oluşan butonuna tıklayarak teste başlayabilirsiniz. Testi bitirmek için sayfanın sonundaki "TESTİ BİTİR" butonuna tıklayarak testin değerlendirmesini gelen sayfanın altında görebilirsiniz. Başarılar dileriz.

NOT :Diğer derslerin testleri hazırlanmakta olup en kısa zamanda yayınlanacaktır. Online testler hakkındaki görüş ve önerilerinizi aciklise@meb.gov.tr adresine iletebilirsiniz.